Pro hledače s detektory kovu na Hradecku a Podorlicku - Duhovka

Pozor, na akci je třeba z organizačních důvodů předem ohlásit účast! Termín prvního setkání Duhovka 2016 je 14.května. Společné hledání s našimi značkovými detektory kovu na domluvených lokalitách, spojené s besedou u grilování v restauraci na Ranchi v Blešně u Hradce Králové a přednáškou archeologů. Akce se uskuteční v rámci mezinárodního Dne s detektory kovu - Minelab day a je zaměřená na podporu společensky zodpovědného hledání s detektory kovů. V průběhu ukážeme Minelab E-Trac, samozřejmě naše CTX 3030, Safari, Minelab X-Terra 705, 505, 305 i začátečnické Go-Find. Co je potřeba udělat: Je potřeba v důstojném předstihu napsat na náš web Detektory východní Čechy - Jakub Ižol, a zapsat si registraci, akce je z kapacitních důvodů lokality a sálu v restauraci omezená co do počtu účastníků.

Klubové speciály Duhovka které připravuje Jakub Ižol z DC Hradecko a Podorlicko navazují na tradici populárních Analogovek, společných hledání s detektory kovu připravované v rámci podpory hledačů od DETEKTOR CENTRÁLA.

Tato fotogalerie je prázdná.

Nejlépe sledujte náš kalendář. Těšíme se, přijďte si vybrat, nebo je probrat :-)

Semináře s detektory kovů Minelab: E-Trac a CTX 3030

Detektory kovu od DETEKTOR  CENTRÁLA. Podpora našim zákazníkům.

Pořádáme výukové akce pro naše zákazníky,

to je největší bonus, když se můžete opřít o někoho, kdo Vám pomůže s obsluhou. Nakupujte tam, kde Vám pomáhají, to má cenu! Vedeme i individuální výku, jako součást paketu k nákupu detektoru přímo u nás. Mrkněte na detektor, na tlačítku níže. Pozor, na cenu konkurence také zareagujeme, a to tak jak nejlépe dovedeme! Plus poprodejní podpora.

Rád bych Vám oznámil, že 20. června pořádáme na našem stěnovém polygonu Lovecká chata v Dobré u Světlé nad Sázavou seminář E-Trac Drive zaměřený na multifrekvenční detektory kovu Minelab, tedy zejména CTX a E-Trac. Z velmi dobrých a praktických důvodů je kapacita je omezená, aby bylo možné efektivně zkoušet a na každého se dostalo dost času a prostoru na stěnovém polygonu. Je to akce na podporu obsluhy přístrojů, na společné zdokonalení, na výměnu informací a na testování.

Maximální kapacita je deset lidí, úplně našlapáno je dvanáct, optimum je z mých zkušeností tak 5, a pokud budou tři zájemci, akce se uskuteční. Na místě je chata, kde jsou pro vzdálenější k dispozici tři lůžka. Zbytek stany, karimatky. Je to přírodní areál, čili nepočítejte s elektrikou, prostě klasika. První přihlášky už máme, a akce se tedy zcela jistě a jako obvykle uskuteční

V pátek oheň, hledačské příběhy, zavzpomínáme na ty co nepřijeli, trošku jim jako vždycky bude zvonit v ušiskách, tak jak to k tomu patří. Probírat se budou jak módy a patterny, tak úpravy audiodezvy po tónové stránce tak zdůraznění chtěného signálu pomoci variancí a vrcholků odezvy, takzvané pitche. Dojde i na techniku jak optimálně pracovat s detektorem nad terénem. Vše na stěnovém polygonu. Cíle je možné vzít s sebou. Stejně tak účastníci můžou mít vlastní náměty, co chtějí slyšet, vidět, zkusit. Je třeba, aby jste měli detektor kovů s sebou, E-Trac nebo CTX 3030, a něco málo s ním už sami nachodili. Není uplně možné procházet kde je které tlačítko na kontrolním panelu. 

Díky předem za zprávu, budu se na Vás těšit, a jak říkám, je třeba se ohlásit dopředu. Díky! Jak takové akce probíhají – to máme na stránkách DETEKTOR CENTRÁLA i na našich dalších webech, třeba Analogy východní Čechy - v řadě článků, například o Tesoro Tejon Academy, Minelab X-Terra Party, C.Scope session, Hard&Heavy setkání a další.

Účast nic nestojí. Občerstvení na místě bude.

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

Letní Analogovka na Hradecku v letním stylu ranních Úderů za rozbřesku. Nenechte si ujít společné hledání s našimi značkovými detektory kovu.

Poprodejní podpora DETEKTOR CENTRÁLA je nejlepší bonus!

Kalendář akcí

V této rubrice nejsou žádné články.

Detektor kovů - krátce a stručně

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Minelab X-Terra Party a Tesoro Tejon Academy

Příští sobotu (23.5.2015) - a je ještě možnost se dohlásit - máme speciální výukovou kombiakci, Tesoro Tejon Academy a Minelab X-Terra Party. Vše jako obvykle na našem stěnovém polygonu Lovecká chata. Pokud máte detektor kovu X-Terra a nebo Tesoro Tejon (i třeba Vaquero) - stačí se ozvat, pošlu na e-mail podrobnosti. Jsou to takové semináře, jak na detektor, jak na nastavení, jak to, jak to chodí, když to chodí fest, jak se vyvarovat chyb při práci s detektorem kovu. Na Academy i Party je ale potřeba ozvat se dopředu, kapacita je omezená, aby to mělo smysl, ta společná práce, a na každého a každý nastavení bylo dost času. Napište mi třeba sem pod článek, podrobnosti k příjezdu zasíláme e-emailem každému přihlášenému.

Co se bude procházet? Mimo cílů, které si berou účastníci s sebou, a jdou do různých hloubek (od deseti přes čtrnáct, čtyřiadvacet, pětadvacítky, třicítky, čtyřicítky, nová maximálka je nyní 50cm, a to hned dva sloty, jeden je čistý a ten druhý, to je opravdu těžký oříšek, ten je zarušený z boku cca ve 30 ti železem, a sonda se mu nevyhne, čili, tam se láme chlebík), je k dispozici i separační polygonek na rozcvičení. Takže procházet se bude:

Tesoro Tejon Academy - podpora pro zákazníky po nákupu detektoruNa Tejonu: role Tresholdu při odladění i chodu detektoru, obě diskriminace, využití páčky při ladění i zpřesnění chodu, chování detektoru po přebuzení, separace na malých cílech, VCO triky, maximální výkon a stabilní chod a standardně všechny potenciometry a jejich vliv na funkce. Je možné aplikovat spoustu postupů i na Tesoro Vaquero.

 

Minelab X-Terra Party - popora našim zákazníkům po nákupu Na X-Terra 705: Ladění na přesno v různých stylech, využití a nastavení tresholdu, změna odezvy hraničních signálů a vliv diskriminace, použití prospektingu při dohledávání a identifikaci hlubokých cílů, sluchátkové a nesluchátkové nestavení či multitón a jeho půvab. A zase všechna tlačítka, jejich spojitosti a jejich funkce při práci v terénu. Přiměřeně k vybavení mašin podobně projdeme i X-T 505 a 305, tam je ale funkcí méně, ale něco využít jde. Plus hloubková sonda Mars MD Goliath 2F v ukázce.

Na pátek je připravené posezení u ohýnku pro účastníky, včetně rozboru jevů v hledačské komunitě, včetně nepřítomných osob a událostí z doslechu J a po celý program bude standardní catering.

E-Shop detektor kovu se službami zákazníkům e-shop se službami zákazníkům. Výukové a podpůrné akce pro vlastníky detektorů kovů z e-shopu DETEKTOR CENTRÁLA. Pomáháme s nastavením a praxí.

 

Mistr Hledač - kultovní závody s detektory kovu

Tesoro Tejon Academy - detektor kovu nastavení

 

Tentokrát jako fúze, společně s účastníky Tesoro Tejon Academy. Přijďte (napište -email stačí- ale prosím normálně dopředu, dost nám to tím ulehčíte, opravdu), tedy přijďte si dopřát celodenní nastavování a zkoušení a šponování a výměnu zkušeností z Vašimi Minelaby X-Terra (jistě, nejlépe od nás, proto to sákryš děláme :-) a prozkoumat jak to dělají s detektory kovu kluci a holky za točáky prestižních Tesoro Tejon. Těšíme se na Vás.

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA (Detektory východní Čechy)
e-shop
DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka síť Lovecpokladu
provozuje DEUS EX MACHINA, s.r.o.
Sídlo:
Čáslav, Čáslav-Nové Město, J.Jungmanna 900/9, PSČ 286 01
IČ: 64255964
Právní forma
Společnost s ručením omezeným, zapsaná od roku 1995 Městským soudem v Praze, Spisová značka 187028 C
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová
+420608977226

detektory kovu, lokátory sítí a úniků konzultace:
Jirka Vavřina
+420773018318
detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz