Squier Standard Precion Bass Special 2000 - DiMarzio Basa je překvapivě #1

1 | 2 >>

Hledání v krajině kde jsme pořád

10.11.2013 16:50
  Možná Vá s překvapí, že sídlíme v Čáslavi, která je považována za Středočeské město. Ale z pohledu krajiny, osídlení a architetury tomu tak vždy nebývalo. Vzhledem k tradicím přirozeného tíhnutí k oblasti nazývané Východní Čechy se ji pokusíme poučení dané krajinářskou definicí popsat. Celý rozsáhlý region je tvořen pohořími, pahorkatinami, vysočinami i rozsáhlámi rovinami. Můžeme sem rozhodně počítat Krokonoše včetně jejich podhůří, a samozřejmě celý pás Orlických hor, který je jednou z nejpozoruhodnějších...

Na prodej: Greco GOB 900 Speed Way ACT - Matsumoku 1979 Japan

Prodám: Aria Pro II Thor Sound 350 Japan - Matsumoku 1981

Punk je hledání: Ibanez Roadster 824 Japan z roku 1980 (na prodej)

Na prodej: Fender Kingman SCE elektroakustika

Prodám: Westone Thunder Bass 1A Japan - Matsumoku

Punk je hudba!: Fender Precision Bass 1994 original Made in Japan (ex)

1 | 2 | 3 >>

Pank nejni děd! Tokai Hard Puncher PB40 - Japan 1982

1 | 2 | 3 >>

Hudba a koníčky - Vehement No.1: C.F.Martin D35

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ex výbava: Custom Vintage SX HSS strat 57´MOD

1 | 2 | 3 >>

Kombo Hughes Kettner Edition Blonde na prodej

Modifikace: Squier Stratocaster Standard/modified Fender MEX Standard

Hudba a koníčky: Fender American Highway One Jazz Bass (ex basa No.1)

Na Punk Jazz: Oscar Schmidt OE-30 Delta King

1 | 2 | 3 >>

Ex výbava: Fender Precision Bass 1992 MEX/USA

Stratocaster Cedar&Ash FMT Squier VM modified (ex)

Ex výbava: CZ Les Paul Standard Fokus

Aparát (ex): Eden Nemesis NT200, Traynor SB500, Hartke TP a SWR Goliath boxy

Peavey Valveking VK100 I (ex-výbava) a 212 box Celestion G12K 2x100W

Na domácí cvičení: Lampáček Bugera V5 (ex)

Baskytara Ibanez Soundgear SDGR SR400 (ex výbava)

Baskytara: Yamaha Attitude Custom 1995 (ex výbava)

1 | 2 | 3 >>

Hudba a koníčky - STARfire Nagoya P-bass (ex výbava)

Aparát: Hartke HA 3500 (ex výbava) a Rozdall Hardman 2x50W a box 210 (na prodej)

Hraní: Michael Kelly Patriot Custom Amber (ex výbava)

Kytara: Klon Statocaster CS relic H-S-S (ex výbava)

Hudba: Sigma BMC 15E (elektroakustika) a Kustom Sienna 35W (ex výbava)

Basa: Fender Modern Player Jazz Bass (ex výbava)

Hudba a koníčky - Squier Strat Affinity (ex výbava)

Hudba a koníčky - komba Solton a Fender (ex výbava)

Paul Reed Smith SE Soapbar II Maple (ex výbava)

Hledačům

1. Než se do hledání s detektorem kovu pustíte: Zvažte, zda dokážete snášet závist když něco najdete. To platí i když budete nad věcí a v pohodě a když vám nevadí, že nic nenajdete.

2. Zvažujte vždy, že majetek je soukromý. I když s ním hospodář nenakládá zrovna podle vašich představ, je to pořád jeho majetek. Respektujte svobodu a budete respektováni.

3. Naučte se porozumět svému detektoru, je to nástroj, ať už je jakýkoliv. Vy na něj hrajete. Není to tupý generátor reflexů. Pípne a kopu. Máte víc než na první signální.

4. Respektujte teritoria kolegů, byť žádný zákon to neupravuje. Domluvte se. Buďte přátelští.

5. Respektujte krajinu, i když víte, že tenhle tahač kmenů a támhleten motokrosář udělají taky jámy. Respektujte přirozenost.

6. Vždy zvažte, co asi tak děláte. Kopejte s rozmyslem, je věk internetu, poučte se.

7. Když už máte létací styl, respektujte že hledání je hlavně o klidu. Tak nerušte.

8.O radost se dělte s rozvahou. Brzy pochopíte jaké to je, když se sem tam neradujete. Jsou lepší dny, a horší dny, jako v životě.

9. Dobře tedy, dočetli jste sem, asi budete tedy skutečně zapálení do hledání. Když najdete to nebo to, víte komu zavoláte? Uložte si i číslo k nám do prodejny, až Vám to dopípá, nebo budete potřebovat slyšet vlídné slovo.

10. Nebuďte líní se vší úctou a slušně komunikovat a vzdělávat se. A neskrývejte tvář. Oči jsou stejně všude, a pak nás pro pár podivínů strkají do jednoho pytle.

Výběr skladem!

Skutečný detektor kovu, to je LP ZERO 30. Oslovuje pokročilé hobby hledače a zvládne ho i uplný začátečník. Žádaná frekvence, dvoutonová odezva! Poštovné v e-shopu zdarma! Detektory kovu LP ZERO 30 byly vyvinuty speciálně pro tuzemské hledání, ve spolupráci se společností Golden Mask. Ta se zaměřuje na pokročilé...
Náročná práce. Náročné koníčky. Nic povrchního. Značkové doplňky života. Pro relax. Hobby. V tuzemsku i na pláži. Potápění do 3 metrů. Luxus nákupu tam, kde s detektory kovu skutečně hledají. Detektor kovů s kompletním příslušenstvím včetně bezdrátových sluchátek, auto nabíječky a náhradního bateriového boxu, a...
Značkové detektory kovu pro začátečníky. Například Bounty Hunter Land Ranger Pro, Najdete v nabídce našeho obchodu. Ideální hobby pro dnešní dobu. Jen značkové přístroje nabízejí potěšení. Milujeme našeho koníčka. Inteligentní hobby pro povznesení ducha v naší těžké době. Prodáváme jenom značkové detektory kovu....
Milujeme našeho koníčka. Inteligentní hobby pro povznesení ducha v naší těžké době. Prodáváme jenom značkové detektory kovu. Dobrá hodnota ve všech cenových hladinách značkových detektorů kovů. E-shop Detektor Centrála. Vyberte si z nabídky profesionálních přístrojů, nebo z našich doporučených začátečnických...
Výtečný začátečnický detektor kovu Bounty Hunter Quick Draw Pro se sondou vyvinutou pro výběrový detektor kovů Fisher F 70. Detektor se snažíme mít neustále na skladě, patří k zákaznicky žádanému sortimentu na DC. Detektory kovu Bounty Hunter patří společně detektory kovů Fisher také do rodiny značek First Texas....

Jak to celé vzniklo

  Pokud jde o pohnůtky k postavení tohoto webu, tak jedním z velkých podnětů je naše snaha o podporu komunity lovců pokladů ve Východních Čechách. Je to někdy složité, protože hledači bývají velcí individualisté. Prostřednictvím neuvěřitelného nadšení lidí kolem Lovce pokladu jsme poznali, že je možné zapomenout na zastaralé prosté ukládání nálezů někam na internet, když už tedy nekončí někde v šuflících nebo jinde, že je možné dosáhnout více než prostého kopání nálezů za každou cenu, že je možná spolupráce s archeology, a že je možné dělat co nás baví a přitom ještě pomáhat lidem, kteří mají historii jak se říká v popisu práce. Nemáme patent na tohle úsilí, ani nemáme patent na jakoukoliv činnost, kterou ve prospěch veřejnosti hledači dělají. Neusilujeme o jakýkoliv monopol, ať už ve Východních Čechách nebo jinde. Ale chceme pomoci, klidně pomalými krůčky. Celé to vzniklo postupně, a když bychom měli shrnout tenhle projekt, tak bychom rádi, a by za každým krokem byl další a další. Těšíme se na setkávání s novými lidmi, a těšíme se i na nové přístroje. Příjdou, budou od značek, jejichž odzkoušený výkon v nás budí důvěru. Budeme je společně prověřovat, a umožníme Vám je společně s námi testovat. Tak to je, proč jsme tady. 

 

DEUS EX MACHINA

Společnost má název, který přesně vystihuje to co popisuje, a to zásah z hůry. Prodej detektorů kovů který provozujeme jako pobočka Lovce pokladů je naší hlavní náplní a aktivitou. Jenže, my nechceme prodávat detektory jako housky na krámě, ale chceme to dělat jaksi osobně. Tak, jak to na Lovci pokladu dělají, a my jsme děti Lovce.

Protože sami víme, jak je těžké hledat, a jak jsou detektory hledači vnímany osobně, jako součást jejich osobnosti. A osobnosti, ty my podporujeme, i tím, že prodáváme detektory kterým věříme. Východní Čechy jsou naše oblíbená krajina. Nemyslíme tím nějaké umělé novodobé pokřivené krajskooresní uspořádání. Ale spád regionu podle řek, krajinu podhůří, a slatiny pramenů. Oblast na severu rámovanou vzpomínkou na hořké časy pásem opevnění, na západě ohraničenou dohledem na smogový prstenec a satelity rušné metropole, na jihu se dotýkající zlatonosné Sázavy a protínající Vysočinu, a konečně na východě uzavřenou průchody u Králík a zadumaně tiše krásnou Litomyšlí.  Tak to je.

email: detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz

Starej velkej fešák Peavey Mark III 400B USA 1978

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA (Detektory východní Čechy)
e-shop
DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka síť Lovecpokladu
provozuje DEUS EX MACHINA, s.r.o.
Sídlo:
Čáslav, Čáslav-Nové Město, J.Jungmanna 900/9, PSČ 286 01
IČ: 64255964
Právní forma
Společnost s ručením omezeným, zapsaná od roku 1995 Městským soudem v Praze, Spisová značka 187028 C
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová
+420608977226

detektory kovu, lokátory sítí a úniků konzultace:
Jirka Vavřina
+420773018318
detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz