AUDIO IV

Exclusive serie - detektor kovu Bounty Hunter Gold

V této části audio sekce se podíváme na detektory Bounty Hunter Exclusive serie. První z nich je základní model Bounty Hunter ES Gold. Jeho odezva je třítónová, a nechá se s diskriminací šetřit, vlastně, jde o to naučit se chodit v all metalu. Pravda, je to vždy více zvuků, ale pravděpodobnost přecházení je o hodně nižší než když se pustíte do hledání jednoduchých řešení pomocí diskriminátoru. Už taks sebou nese číslicové vyhodnocení určitou zátěž pro elektroniku. Detektor snese i pádivější rychlosti chůze, reaguje rychle. Takže je předurčen jako úvodní přístroj pro začínající hledače, nebo pro pokročilejší, leč stále ještě zrající detektorové lovce.

Pro záznam audio stop chodu detektoru nad cílem jsme použili stejné nálezy jako třeba pro Tesoro Lobo ST nebo dokonce pro extrémní detektor kovu Minelab GPX.

Bounty Hunter v historii

Značka má zajímavou minulost. Věnovali jsme ji jeden díl v seriálu o historických detektorech kovu na dalším našem detektorovém webu. Podívat se můžete zde: Historie Bounty Hunter

BH Platinum ES a jeho audio odezva

Tenhle digitál je zatím největším překvapením audiotestů našeho webu o detektorech kovu. Bounty Hunter ES Platinum -  Jeho odezva je hodně příjemná, a dobře čitelná. O hodně víc informací je v popisu jednotlivých stop a také v komentáři k celému testu pod prospektem paketu detektoru na stránkách DETEKTOR CENTRÁLA. Za povšimnutí také stojí paket Bounty Hunter ES Platinum s oválnou 25 cm sondou.

Detektory kovu Bounty Hunter zakoupíte v síti Lovecpokladu.cz na naší e-prodejně zde:

NYNÍ i na naší půjčovně. Je ve stavu.

Titanium Camo od Bounty Hunter v serii ES

Příkladem standardního a poměrně slušného digitílního detektoru do deseti tisíc je Bounty Hunter ES Titanium Camo. Sestava, která stojí určitě za pozornost je set s 25 cm DD sondou. Audiodezvy, které máte k dispozici, jsou zřetelné a podívejte se u náročnějších zlatých a stříbrných cílů i do popisu audiostopy. Stojí to za to.

Samotné testy a zpracování audiostop proběhlo na nejvyšším paketu Titania, s biaxiální sondou 2D kterou používá jako standardní třeba značka Fisher. 

Bounty Hunter ES Titanium

21.10.2013 08:39
Jak zní Bounty Hunter ES Titanium v případě, že mu je hledaným cílem zlato a stříbro? Posuďte sami, na digitální detektor své třídy si poradil poměrně dobře.

Bounty Hunter ES Gold

Bounty Hunter ES Platinum

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA (Detektory východní Čechy)
e-shop
DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka síť Lovecpokladu
provozuje DEUS EX MACHINA, s.r.o.
Sídlo:
Čáslav, Čáslav-Nové Město, J.Jungmanna 900/9, PSČ 286 01
IČ: 64255964
Právní forma
Společnost s ručením omezeným, zapsaná od roku 1995 Městským soudem v Praze, Spisová značka 187028 C
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová
+420608977226

detektory kovu, lokátory sítí a úniků konzultace:
Jirka Vavřina
+420773018318
detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz