Minelab X-Terra AUDIO

Tato sekce je vyhrazená detektorům kovu X-Terra od společnosti Minelab. Testy DETEKTOR CENTRÁLY ukázaly odezvu detektoru kovu v různých nastaveních a režimech. První část je věnovaná detektoru Minelab X-Terra 505. Tady je přehled cílů:

Jaký je detektor kovu, o kterém je test a záznam audio odezvy? Podrobnosti o přístroji jsou v odkazu, například: Minelab X-Terra 505.

Pozoruhodná je odezva na komplikované cíle typu knoflík z mosazi. To je skutečně význámná vlastnost. Jednoznačnost stříbra je jasná. Detaily jsou v popisech jednotlivých audio stop.

X-Terra 705 - audio stopy detektoru kovu

Dalším detektorem který najdete níže v této záložce, je Minelab X-Terra 705. Nejvyspělejší z třífrekvenční řady Minelabu.  Je s podivem, jak málo se na fórech probírá tenkhle detektor, z pohledu funkcí. Dobře drží čísla nálezu, a tóny jsou prostě ucelené a skvěle napovídají. Výtečná praxe zkušených jsou sluchátka. To je vždy posun dopředu. První audio sestava popisuje reakci X-Terry ve 4 tónu.


Vysokofrekvenční sonda na X-Terra 705 v Multitonu

Multitonová odezva X-Terry 705 tady použité v paketu GOLD má 28 tónových poloh. Je to velmi podobné, už hodně blízko, s nastavením multitonu na multifrekvenčních Minelabech FBS typu, klasikou je E-Trac. Je to prostě vývojový stupeň schopností hledače, osvojení si vyspělejších technik a technologií, vůbec bych se toho nebál.

 

Detektor Centrála ořáda výukové semináře. Pro uživatele s praxí a s našimi značkovými detektory kovu

X-Terra 505 a její zvuková odpověď v třítónu

   

X-Terra 705 v nastavení 4 tón

Detektory kovu Minelab X-Terra stručně

Představení Minelab X-Terra v krátkem medailonku zaměřeném hlavně na tento detektor kovu. Něco jako rychlá vizitka, je dostupná poklepáním na obrázek, abyste věděli kdo je kdo.

Medailon detektor kovu Minelab X-Terra

 

X-Terra 705 a její odpověď v Multitonu

Ukázka - detektory kovu Minelab X-Terra

Názorná videa, ukázky jak na detektory kovů Minelab X-Terra, pořízená Lovecpokladu.cz.  E-Shop DETEKTOR CENTRÁLA patří do sítě Lovec pokladu.cz

Detektor kovu Minelab X-Terra u nás zakoupíte zde: 

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA (Detektory východní Čechy)
e-shop
DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka síť Lovecpokladu
provozuje DEUS EX MACHINA, s.r.o.
Sídlo:
Čáslav, Čáslav-Nové Město, J.Jungmanna 900/9, PSČ 286 01
IČ: 64255964
Právní forma
Společnost s ručením omezeným, zapsaná od roku 1995 Městským soudem v Praze, Spisová značka 187028 C
objednávky, fakturace:
Stanislava Vavřina Šlapalová
+420608977226

detektory kovu, lokátory sítí a úniků konzultace:
Jirka Vavřina
+420773018318
detektorcentrala@detektory-vychodni-cechy.cz